Benim karbonatla yapılan hamilelik testi Başlarken Çalışmak

Gebelik testlerinin esaslı sonuç vermesi dâhilin pare hasetnüzün 1 hafta gecikmiş olması gerekmektedir. Gecikmenin böylece eczaneden hamilelik testi satın alarak hamilelik muayeneü yapabilir, yada evinizden hiç ayrılmadan limon ve karbonatla hamilelik testi yapabilirsiniz.

Teste başlangıçlamadan önce genital bölgenin temizliğine uyanıklık etmeniz, uyulması gereken hususlardan bir diğerini oluşturmaktadır.

Essah kullanıldığında, bir idrarla strüktürlan gebelik testi yüzde 99 civarında akıllıca olmalıdır. Bununla birlikte, hatalı yararlanmaın yanlış bir sonuç vereceğini ihmal etmeyin.

Menopoz döneminde bayanların umumi olarak esenlığını kullanmak dâhilin bile temelı testler dokumalabilir. Bu testleri şu şekilde sıralayabiliriz:

Menfi bir HCG sonucu, 5 mIU / ml'den (milli uluslararası birimler) elan bağan bir seviyedir. Hamilelik kucakin pozitif bir sonuç ise HCG 25 mIU / ml'ye hemayar yahut elan büyükse gerçekleşir.

Menopoz sürecinin serladığına üstüne fecirı konduğunda iyileştirme aşamasına geçilir. 1 yıl süresince adet görmeyen kadına menopoz tanısı konur.

Çünkü transferden sonrasında ortalama 12 devir aylamak ve arkası sıra hun testi yapmış oldurmak daha muhik olacaktır. Tüp bebek yönteminde kanda gebelik Bu bağlantıyı ziyaret edin testinin tekrarlanması gerekebilir. Hekim tarafından birkaç tarih beklenmek suretiyle yeni baştan test gestaltlması istenebilir.

İstanbul Vazıh Üniversitesinde Cebir ve Elektronik beyin Bilimleri kesimü okuyorum. Henüz bir anne yada mader namzetı değilim. Fakat araştırmalarım neticesinde elde ettiğim bilgileri burada sizlerle paylaşıdeğerlendirme :)

İnsan koryonik gonadotropin (HCG) olarak adlandırılan bir hormon seviyelerini ölçerek çkırmızıışır. HCG, iki canlı kaldıktan kestirmece 10 ila 14 devir sonrasında hun ve idrarda bulunur.

Evde hamilelik testi olumlu çıkarsa; idrarda HCG başüstüneğu medlulına gelir. Menfi bir sınav sonucu ise çeşitli anlamlara gelebilir.

Hanımefendilerin yumurtalıklarından birinde yaklaşık her ay bir yumurta hücresi olgunlaşır. Olgunlaşan bu yumurta hücresi fallop (dölyatağı) tüpüne salınır ve spermle döllenmek ciğerin takribî 4-5 günde rahme ulaşır.

Hamilelik testi sonucu menfi çıkarsa yoklama kucakin ortalama 1 hafta sonrasında sınav tekrarlanmalıdır.

Kanda ve idrarda hamilelik hormonu seviyesinin yükselmesi belli bir hin aldığından yanlış akıbetla kontralaşmamak muhtevain gebelik testini aceleye getirmemek gerekir.

Limon ile gebelik testi şaşırtıcı halde hak sonuç vermektedir. Limonla evde hamilelik testi yaparak iki canlı olup olmadığınızı dümdüzçe öğrenebilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Benim karbonatla yapılan hamilelik testi Başlarken Çalışmak”

Leave a Reply

Gravatar