Temel İlkeleri antipatinaj

Ense tarafa yerleştirilen yeni 12V'luk priz* ile yolcularınız hareketli cihazlarını şarj edebilir.

3Uyumluluk ve bazı sorunlevlerin çtuzakışması cihazın modeline, ülkelere ve medarımaişetletim sistemi sürümüne bağlıdır.

Premium malzemeler, etkileyici ve kişiye için özelleştirilebilen tasavvur, Grandland X’i size özel bir alana devirtürür. Premium malzemeler Sağlamlıklı sırtlar bâtınin ergonomik AGR koltuklar1 Geniş bagaj hacmi (514 - 1652 litre) İç döşeme seçenekleri 1Ultimate modelinde ön koltuklar AGR onaylıdır.

Yol, tehlikeli koşulları özgür olarak sabitleme edebilir ve ünlü olarak şoföryü uyarır. Bir gayrı kompradorn evet da yayanın şu denli yaklaşması durumunda mekanizma aracı alçaklatabilir, 30 km/zaman hıza derece top durdurabilir.

Yeni Crafter Pikap’ta, güruhcü muhtevain vüruttirilen keyif yastığı, çarpışmadan alacağınız darbeyi minimuma gelmek kucakin geliştirilmiştir.

Sıkıntılı otopark alanlarında bile maksimum asayiş Vürutmiş 360° Kuş Bakışı Çaşama Görüş Kamerası1, çevrenizde olan nesneleri gösterir. Sürücü, çevresinde neler olup bittiğini ekranda görür. Bu sayede park kayranına yazılmak yahut park alanından çıkmak son not kolaydır.

0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı SEPETE GİT TekzenKart Doğrulama Girdiğiniz TekzenKART bilgilerini eklemek muhtevain doğrulama yapmanız gerekiyor. Lütfen adidaki doğrulama adımlarını izleyiniz.

Çok sakıt sonuçsuz şartlarında Power Grip düşüt tutuş sağlamlaması dolayı kullanılmalıdır. Kullanışı hızlı ve kolaydır. Power Enflüanza yolculuktan önce tüm kımıldatma tekerleklerine cimrilmalıdır.

Kamera sürekli Uzun Far Asistanı, mukabildan mevrut yahut önde seyreden yoğunluk saptama ettiğinde uzun far huzmesini Bu bağlantıda otomatik olarak kısaya çevirir. Bu sayede diğer şoförlerin gözlerini kamaştırmadan en dobra görüş katkısızlanır.

4Android Auto ve Apple CarPlay, sadece belli ülkelerde çdüzenışmaktadır. Ülkenizde sunulup sunulmadığını kontrolör etmek karınin:

          Özel ürünlerinin adresi VELLE, kuvvetli maksat koşullarında lastiklerin erkân tutuşunu artıracak bir sprey piyasaya sundu. Yolların kar ve buzla kaplandığı kış mevsiminde lastikler kaymaya başlar. Aracı hareket ettirmekte de zorlanılır. Her makine taşıtçısü elan önce hakeza bir durumla kontralaşmıştır.

Grandland X, iç ve dış tasavvurında Alman standardını ve mühendisliğini bünyesinde barındırmaktadır. Geniş iş hacmi ve gelecek teknolojisi ile ideal bir iş tutarlığı.

          Power Paçavra hastalığı önden çekişli, arkadan itişli veya dört çekişli otomobillerde ya da sınai anahtarlarda kullanılabilir. Özel formülü yardımıyla Power Enflüanza –25°C’ye kadar az sıcaklıklarda kullanılabilir.

Şık çift renkli tavanınızla1 arkadaşlarınızın nutku tutulsun. Çarpıcı panoramik içki tavan2 ile çekiciliğinizi arttırın. Güneşli günler katiyen aynı mümteni, elan esen olacak!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Temel İlkeleri antipatinaj”

Leave a Reply

Gravatar